Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Dębowiec

Dębowiec, śląskie

  • 127 000 zł
  • 1 153 m²
  • 110,15 zł/m²

Zdjęcie

Barbara Jelec

Skontaktuj się

Działka Dębowiec

Dębowiec, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

127 000 zł

1 153 m²

110,15 zł/m²

Działka Dębowiec

Zaktualizowane: 15 maja 2026

127 000 zł 1 153 m² 110,15 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 127 000 zł (110,15 zł/m²)
  • Działka: 1 153 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 23m; szerokość: 23m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, gaz

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DĘBOWIEC/ OKOLICA SKOCZOWA

PŁASKA, WIDOKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchi ok 11,5 ara ( istnieje możliwość zakupu większego areału) pod zabudowę jednorodzinną, położona w spokojnej i zielonej okolicy.
Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt, co daje szerokie możliwości zagospodarowania terenu oraz wygodę przy projektowaniu domu. (...)

Agent

Barbara Jelec

514 060...

514 060 737

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

514 060...

514 060 737

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej